Як обрати зарядну станцію для дому?

Як обрати зарядну станцію для дому?

Реальність диктує свої правила, адже відключення світла, особливо, в осінньо-зимовий період, стали нашою реальністю. Саме тому в квартирах поруч із побутовою технікою почали з’являтись портативні зарядні станції. Як обрати саме ту, яка впорається зі всіма поставленими завданнями, сьогодні допоможуть розібратися представники компанії TISON.

TISON є виробником зарядних станцій, електронного обладнання, зарядних пристроїв, виробництво якого знаходяться в Дніпрі. З початку повномасштабного вторгнення керівники компанії обрали курс на допомогу ЗСУ, тому саме для них в першу чергу і розробили зарядну станцію TISON ENERGY, яка допомагає бійцям на передовій працювати та виконувати бойові завдання в надзвичайних умовах. Але цей пристрій стане у нагоді й у цивільному житті та побуті.

Портативна зарядна станція — що це?

Зарядна станція — це автономне джерело живлення, такий потужний повербанк, за допомогою якого можна підживлювати будь-яку побутову техніку: ноутбуки, комп’ютери, телефони, холодильники та опалювальні котли. Але, звичайно, обрати саме той варіант зарядної станції, який підійде під ваші потреби, складно, адже від цього залежить те, наскільки стабільно під час відсутності електрики буде працювати мережа та система опалення.

Зарядна станція TISON ENERGY 2600 PRO

Зарядна станція TISON ENERGY 2600 PRO

Варто розуміти, що портативні зарядні станції розраховані під різні потреби, умови використання, тому ще до того, як ви почнете обирати, потрібно скласти основні вимоги, завдання, які зарядна станція повинна виконувати, щоб ваше життя навіть при відключеннях світла не ставало на паузу.

Портативна зарядна станція — це порятунок для тих, хто проживає в квартирах, адже у власному приватному будинку можна використовувати генератори, а от в квартирах такий варіант неможливий. До того ж, зарядна станція є екологічним джерелом енергії у порівнянні з тими ж генераторами. 

Зарядна станція потребує зарядки від звичайної розетки 220V, прикурювача в автомобілі або від сонячних батарей. Проте, зазвичай, цей процес займає в середньому 2,5 — 3 години (в залежності від потужності).

Переваги зарядних станцій TISON

1. Невеликий розмір та переважно невелика вага.

2. Зручна валіза із регульованим паском, в якій розміщено зарядну станцію — це надзвичайно гарне рішення, адже так станцію легко переносити та перевозити. 

3. Можливість безперебійного функціонування техніки протягом кількох годин поспіль.

4. Можливість зарядки та роботи станції від сонячних панелей. 

5. Функція швидкої зарядки.

Зарядна станція

Зарядна станція

Як вибрати зарядну станцію, враховуючи свої потреби

Вище ми вже говорили про те, що при виборі портативної зарядної станції важливо врахувати основні завдання, які вона повинна виконати, щоб ваше життя було максимально комфортним під час відключень освітлення: чи будете ви тільки підживлювати гаджети або ж плануєте працювати та підтримувати роботу опалювальних приладів та холодильника. 

Тому перше, на що звертаєте увагу — потужність портативної зарядної станції. Компанія TISON виробляє кілька варіантів зарядних пристроїв для різних потреб. 

1. Зарядний пристрій TISON ENERGY 2600 PRO має ємність 2600Вт·год/700000мА·год, тож за допомогою цієї станції ви можете: 

  • протягом 24 годин залишатися з теплом — стільки від станції пропрацює газовий котел;
  • зарядити телефон IPhone 11 з її допомогою можна 224 рази;
  • працювати за комп’ютером буде можливість протягом 12 годин поспіль. 

2. Зарядна станція TISON ENERGY 1300 SLIM має меншу ємність — 1300Вт·год/350000мА·год. А це означає, що, придбавши таке обладнання, у вас буде змога:

  • протягом 12 годин підживлювати газовий котел;
  • 112 раз заряджати телефон IPhone 11;
  • протягом 6 годин працювати за комп’ютером.
Зарядна станція TISON ENERGY 2600 PRO

Зарядна станція TISON ENERGY 2600 PRO

Також важливим фактором при виборі портативної зарядної станції є:

  • кількість роз’ємів та їх види (USB кабель, автомобільні роз’єми, стандартні виходи на 220В);
  • комплектація зарядної станції — ті кабелі та адаптери, за допомогою яких ви зможете підключитись до станції;
  • вага та габарити портативної станції, адже використовувати її можна не тільки в квартирі, а ще й брати з собою на природу, відпочинок у горах та на дачу. 

Як бачите, портативні зарядні станції — це необхідний прилад в нашому сьогоденні, особливо, якщо ви працюєте віддалено або ж маєте маленьких дітей та маєте потребу опалювати приміщення та готувати їжу. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *