Заміна тену в пральній машині

Заміна тену в пральній машині

Тен не нагріває воду в пральній машині

Призначення трубчастого електричного нагрівача:

Трубчастий електричний нагрівач є нагрівальною деталлю, яка відповідає за нагрівання води до температури, необхідної для правильного функціонування пральної машинки. Трубчастий нагрівач розташований у нижній зоні бака. Якщо Ви помітили, що тен не нагріває воду в пральній машині , слід негайно усунути його поломку звернувшись до https://fixme.com.ua/remont-pralnykh-mashyn/. Важливою перевагою ремонту трубчастого електричного нагрівача є легкість його зняття та огляду. Однак цей процес вимагає уважності та чіткого дотримання послідовності дій. У цій статті ми розглянемо, як визначити поломку тену пральної машини , причини зносу та способи його ремонту та заміни власноруч.

Як визначити поломку тену пральної машини

Причини зношування трубчастого електричного нагрівача.

Поломка тену є найбільш поширеною поломкою пральних машин, що пояснюється його постійним контактом із жорсткою водою, що спричиняє появу накипу. Також спіраль нагрівача має властивість з часом зношуватися, що пов’язано з регулярним нагріванням та охолодженням тену. Перевірка працездатності трубчастого нагрівача є дуже важливим процесом, що не потребує особливих умінь, проте ремонт та заміна тену пральної машини потребують уважності. Якщо Ви вирішили поміняти тен пральної машинислід ознайомитися з правилами ремонту або повної заміни трубчастого електричного нагрівача. Вчасно усунувши поломку трубчастого електричного нагрівача, Ви позбавите себе незапланованих витрат, пов’язаних з покупкою нової пральної машини.

Як поміняти тен пральної машини своїми руками

Для того, щоб дізнатися, як поміняти тен пральної машини своїми руками , слід ознайомитися з послідовністю його монтажу та правилами заміни. Цей процес не потребує особливих навичок і його здійснення не потребує допомоги спеціалістів. Єдиною умовою самостійного демонтажу тену є уважність та чітке дотримання послідовності дій.

  1. Насамперед необхідно визначити місце розташування трубчастого електричного нагрівача. У більшості пральних машин він знаходиться у задній секції пральної машини, тому спочатку слід зняти задню панель агрегату. У разі відсутності там тену необхідно зняти передню стінку.
  2. Далі необхідно переконатися у відсутності залишків води у баку.
  3. Виявивши тен і переконавшись у безпеці його демонтажу, необхідно від’єднати дроти, які підходять до нагрівача. Рекомендується фотографувати початкове розташування проводів, щоб уникнути ризику їх неправильного подальшого підключення.
  4. Послабивши гайку, що відповідає за кріплення тену, необхідно виштовхнути всередину кріпильну частину нагрівача.
  5. Далі слід вийняти нагрівальний елемент з бака шляхом підсмоктування його видимої зовнішньої частини викруткою.
  6. Очистіть накип та інші забруднення з бака.
  7. Щільно встановіть новий нагрівальний засіб і закрутіть гайку, яка відповідає за його кріплення.
  8. Під’єднайте дроти нагрівального елемента та увімкніть пральну машинку в режимі прання для перевірки функціонування деталі на 60 градусів.
  9. Переконавшись у роботі нагрівача, зберіть пральну машину, провівши всю послідовність дій у зворотному порядку.

Заміна тену пральної машини на цьому завершена. Цей процес не займе у Вас багато часу, проте до нього слід підходити з особливою відповідальністю. Від того, наскільки надійно встановлений нагрівальний засіб залежить тривалість подальшої роботи пральної машини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *