Який ефект дає чай пуер?

Який ефект дає чай пуер?

Китайський чай пуер займає особливе місце в чайній традиції. Насамперед слід відзначити, що чай пуер вирощують лише у трьох місцях на планеті: М’янмі, Лаосі та китайській провінції Юньнань. Чільне місце серед цих плантацій займають саме китайські. Другою характеристикою, яка робить пуер неповторним, є спосіб його обробки. Це глибоко ферментований чай, який, на відміну від інших чаїв, із віком набуває більш багатого смаку. Він вважається найціннішим, відповідно, на старий чай пуер ціна вища, ніж на молодий.

Є зелений та чорний пуер. Перший – шен пуер – має тисячолітню історію. Він ферментується природним шляхом. Його початкова гіркота з роками перетворюється в купаж насиченого фруктового смаку. Чорний пуер – шу пуер – з’явився менше 50 років тому. Спеціальна технологія дозволяє ферментувати листя набагато швидше.

Что такое чай пуэр | Польза и противопоказания | Виды пуэра

Як чай пуер впливає на організм?

Ті, хто регулярно п’ють цей чай, могли неодноразово переконатися, що пуер:

  • добре тонізує та бадьорить;
  • прояснює думки та допомагає зосередитися;
  • має сечогінну дію, тож сприяє виведенню зайвої рідини з організму.

Крім цього, пуер знижує в крові рівень цукру та холестерину, пригнічує апетит, тому його можна використовувати для зниження ваги. Він позитивно впливає на кишково-шлунковий тракт і судини, поліпшує травлення та роботу щитоподібної залози.

Вплив чаю пуер не обмежується фізичними проявами. Він здатен покращити настрій та підвищити концентрацію уваги.

Інтернет-магазин DAO.UA – прямі поставки чаю пуер з Китаю

Інтернет-магазин «ДАО» пропонує широкий вибір чаю за вигідними цінами. Тут представлений пуер:

  • зелений та чорний;
  • млинцями та розсипом;
  • різних років виготовлення.

В компанії «ДАО» ви можете купити чай пуер 15-літньої та 1-річної витримки. Є різне фасування: починаючи від 25 г до млинців вагою 0,5 кг. Всі сорти пуер у цьому інтернет-магазині мають високу якість. Отримати найкращий ефект і насолодитися особливим смаком чаю можливо лише за умови правильного заварювання. Необхідно залити його окропом і дати настоятися кілька хвилин. Або заварювати за допомогою спеціального посуду, який дозволить здійснювати «проливи».

Протипоказаннями для чаю пуер є гіпертонія, сечокам’яна хвороба та вагітність. Консультанти DAO.UA готові надати детальну інформацію про особливості різних сортів чаю. Компанія здійснює відправлення по всій території України за допомогою перевізника «Нова пошта».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *