Як виглядають сирени «Аякс»

Як виглядають сирени «Аякс»

Серед сучасних систем оповіщення актуальним рішенням є сирени «Аякс». Це пристрої, які мають компактні розміри та ефективні в експлуатації. Можна надати перевагу провідним чи безпровідним сиренам з відмінними характеристиками. Про те, як виглядають сирени та принцип їх роботи, поговоримо далі.

Щоб придбати якісну систему для звукового та візуального сповіщення варто завітати на сайт компанії Z-Wave Україна, де продукція реалізується від виробника: https://z-wave.com.ua/ua/g85251217-sireny-ajax. Всі моделі виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості та будуть відмінно виконувати свою функцію. За необхідності спеціалісти допоможуть із встановленням сирени та нададуть технічну консультацію щодо її подальшої експлуатації.

Як виглядають сирени «Аякс»

Щоб запобігти пожежі, затопленню чи несанкціонованому проникненню злодіїв в охоронній системі використовують сирени. Як виглядають сирени «Аякс»? Це компактні пристрої білого та чорного кольору, виконані з міцного зносостійкого матеріалу, які кріпляться на вертикальній поверхні за допомогою спеціальних фіксаторів та під’єднуються до керівного контролера. Живлення сирени відбувається за допомогою акумулятора або підключення до мережі. По краю пристрою вмонтований світловий індикатор, який під час тривожного сигналу горить червоним світлом.

Існують вуличні сирени та пристрої, які розташовуються всередині будинку. Актуальними вважаються бездротові пристрої. Перший тип обладнання має високий клас захисту від вологи та пилу. 

Особливості функціонування сирени «Аякс»

Під час активізації сирени «Аякс» відбувається оповіщення за допомогою звукового сигналу та світлодіода. Датчики визначають порушення у звичному сценарію та передають інформацію на пристрій, який в результаті включається та сповіщає гучним сигналом про надзвичайну ситуацію. Для монтажу обладнання не треба псувати стіни для прокладання електропроводки.

За бажанням гучність та тривалість сигналу можна налагодити, під’єднавши пристрій до будь-якого гаджета. Сучасні прилади прості в монтажі та відмінно поєднуються з інтер’єром. Батарея працює в інтенсивному режимі до п’яти років. Варто зазначити, що сирени можуть підтримувати зв’язок з контролером на дистанції до 2 км. 

Таким чином можна уникнути небезпеки та вчасно викликати охоронну систему.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *