Як доглядати за своїми Airpods?

Як доглядати за своїми Airpods?

Після тривалого використання, будь-який пристрій починає зношуватись. В навушників може погіршитись якість звуку, починає погано працювати мікрофон, з’являються якісь апаратні проблеми, як от проблеми з підключенням чи зарядом. І тоді нам лишається або намагатись вирішити проблему в сервісному центрі, або вирушити до Appleroom, щоб купити нові Airpods. Але чи справа лише в часі, чи можливо ми можемо трохи вплинути і продовжити роботу наших пристроїв. Що варто зробити, щоб відтермінувати їх заміну?

Чистота: піт, бруд та вода.

Якщо ваші Airpods 3 завжди поруч з вами: вдома, в дорозі чи на тренуванні, то через певний час може знизитись гучність музики, або ваші співрозмовники почнуть гірше вас чути. Бо навушники теж можуть страждати від механічного забруднення, і чим активніший ваш спосіб життя, тим швидше воно може настати. Тож періодично їх варто очищати.

Для догляду за Airpods варто використовувати суху тканину без ворсу, вона допоможе очистити корпус навушників та зарядний пристрій. Також можна скористатись дезінфікуючими серветками. Нею також можна протерти силіконові вклади Airpods Pro, або ж, попередньо від’єднавши від навушника, промити водою, не використовуючи мила.

А от позбутись бруду, що накопичився на сіточці мікрофона та динаміка, допоможе ватний диск. Але це допоможе впоратися лише з зовнішнім брудом. Якщо ж пил потрапив всередину сітки, то можливо варто віднести їх на очищення до сервісного центру, оскільки намагаючись усунути проблему самостійно ви ризикуєте також пошкодити пристрій.

Чого точно не варто робити? 

Намагатись промити навушники під краном, навіть якщо Airpods 3 захищені від води, то це йдеться про краплі поту чи дощу, а не умисне занурення. Також не використовуйте хімічні засоби очищення, котрі можуть пошкодити покриття ваших пристроїв.

Апаратні проблеми та швидка втрата заряду

Коли виникають проблеми з будь-яким пристроєм, часто першим кроком стає перезапуск системи. У випадку з Airpods, якщо котрийсь з навушників припиняє працювати, чи раптом відключаються від iPhone, чи просто не коректно працюють, варто спробувати повернутись до заводських налаштувань Для цього необхідно помістити їх до зарядного пристрою, закрити, та затиснути кнопку налаштувань, що знаходиться на задній частині корпусу, приблизно на 10 секунд. Після цього можна спробувати знову їх ввімкнути. Якщо ж це не усунуло проблему, то все ж доведеться звернутись до фахівців. Подібні проблеми можуть виникнути і просто внаслідок тривалого використання, або ж якщо ваші навушники неодноразово падали. 

Після тривалого використання (близько півтора року) можуть з’являтися проблеми з акумулятором і навушники почнуть швидше розряджатися. Можна спробувати економити енергія, наприклад, використовуючи лише один навушник для розмов, або ж розрядити їх до нуля, а потім дочекатись повної зарядки. Або ж просто замінити лише батареї, або навушники, залишивши старий зарядний пристрій, що буде дешевше, ніж придбати новий комплект. Однак якщо потребуєте справді довго заряду, то вам можуть сподобатись Airpods 3 час використання яких збільшено до 30 годин. 

Airpods не потребують спеціального догляду чи уваги, однак якщо ці прості поради і дбайливе ставлення, дасть вам змогу самим обрати, коли вирушати в магазин за новою моделлю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *