Вінілові платівки продовжують повертатися: 8 найбільших продажів у світі

Вінілові платівки продовжують повертатися: 8 найбільших продажів у світі

Вінілові платівки, які колись вважалися застарілими, останнім часом здійснили вражаючий камбек. Незважаючи на зростання потокової музики в цифровому форматі, вінілові платівки продовжують завойовувати серця меломанів по всьому світу. У цій статті ми розглянемо деякі з найбільш продаваних вінілових платівок усіх часів. Матеріали цієї статті підготовлені і частково взяти з сайту продажів вінілових платівок в Україні, біль детально за посиланням в магазині — https://vinyla.com/

Thriller від Michael Jackson

З продажами більше 110 мільйонів копій по всьому світу, Thriller Michael Jackson є найбільш продаваним альбомом в історії. Вінілова версія альбому також стала великим успіхом, з продажем понад 66 мільйонів копій у всьому світі. Випущений у 1982 році, Thriller містить деякі з найбільш іконічних пісень Джексона, включаючи «Billie Jean» та «Beat It».

The Dark Side of the Moon від Pink Floyd

The Dark Side of the Moon Pink Floyd, випущений у 1973 році, — це шедевр, який пережив випробування часом. Альбом продав понад 45 мільйонів копій по всьому світу, зробивши його однією з найбільш продаваних вінілових платівок усіх часів. Альбом відомий своїм психоделічним звуком і задумливими текстами.

Back in Black від AC/DC

Back in Black AC/DC, випущений у 1980 році, є найуспішнішим альбомом групи до сьогодні. Альбом продав понад 50 мільйонів копій по всьому світу, причому вінілова версія становить значну частину цих продажів. У альбомі звучать найбільш популярні пісні AC/DC, включаючи «You Shook Me All Night Long» та пісню з назвою «Back in Black».

Abbey Road від The Beatles
Abbey Road The Beatles, випущений у 1969 році, був останнім альбомом групи, що вони записали разом. Він містить деякі з найвідоміших пісень The Beatles, такі як «Come Together» та «Here Comes the Sun». Вінілова версія Abbey Road є однією з найбільш продаваних вінілових платівок усіх часів, з продажами понад 30 мільйонів копій по всьому світу.

Rumours від Fleetwood Mac
Rumours Fleetwood Mac, випущений у 1977 році, є одним з найбільш успішних альбомів усіх часів, який продав понад 45 мільйонів копій по всьому світу. Він містить такі хіти, як «Dreams» та «Go Your Own Way». Вінілова версія альбому також є дуже популярною серед колекціонерів вінілових платівок.

Led Zeppelin IV від Led Zeppelin
Led Zeppelin IV Led Zeppelin, випущений у 1971 році, є одним з найбільш впливових альбомів в історії рок-музики. Альбом містить такі класичні пісні, як «Stairway to Heaven» та «Black Dog». Вінілова версія альбому також є дуже популярною серед колекціонерів вінілових платівок, з продажами понад 37 мільйонів копій по всьому світу.

Nevermind від Nirvana
Nevermind Nirvana, випущений у 1991 році, став проривом для групи та для рок-музики в цілому. Альбом містить такі хіти, як «Smells Like Teen Spirit» та «Come as You Are». Вінілова версія альбому стала дуже популярною серед фанатів групи та колекціонерів вінілових платівок.

Ці альбоми не лише дозволили музикантам здобути успіх, але також стали іконами музичної історії. Вінілові платівки продовжують зберігати свій чарівний шарм і приваблювати нових шанувальників. Вони надають можливість насолоджуватися музикою в аналоговому форматі, який надає більш теплу та природну звучання, порівняно з цифровими форматами.

Протягом останніх кількох років, вінілові платівки повертаються до популярності, а продажі продовжують зростати. У 2020 році було продано понад 27 мільйонів вінілових платівок по всьому світу. Це найбільший обсяг продажів за останні 30 років.

Інтерес до вінілових платівок є не тільки серед старшої аудиторії, але і серед молоді. Багато молодих музичних шанувальників віддають перевагу вініловим платівкам за їхнім унікальним звучанням та захопленням музичною історією.

Усі ці фактори свідчать про те, що вінілові платівки залишаються важливою частиною музичної індустрії та культурної спадщини. Хоча продажі вінілових платівок можуть не бути такими високими, як у цифрових форматах, вони все ще мають свою власну аудиторію та шанувальників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *