Види обладнання для автоматизації ритейлу від ID-SHOP

Види обладнання для автоматизації ритейлу від ID-SHOP

Термінали збору даних, принтери етикеток і чеків, сканери штрих-кодів та POS-термінали — сучасне й функціональне обладнання для автоматизації торгівлі, яке можна придбати у спеціалізованому інтернет-магазині ID-SHOP.

Використання обладнання для автоматизації торгівлі

  • Принтери етикеток допомагають швидко й без помилок систематизувати та промаркувати товари на складі за допомогою етикеток.
  • Термінали збору даних (ТЗД) призначені для збирання і тимчасового зберігання інформації про товари та матеріальні цінності на складах, у торговельних точках (магазини, супермаркети) та на підприємствах. ТЗД допомагають значно пришвидшити процеси ідентифікації та обліку товарних одиниць, оптимізувати складські операції, зменшити ризики впливу людського фактора під час приймання і відвантаження продукції.
  • Сканери штрих-кодів дають можливість структурувати товари шляхом швидкого зчитування унікальних кодів. Далі вони передаються на POS-термінал, касовий апарат або комп’ютер. Сканери цього типу масово використовуються у складуванні та бібліотечному обліку книг (видача і приймання).
  • Принтери чеків — незамінні елементи в системі автоматизації бізнесу. За допомогою цих пристроїв можна суттєво підвищити продуктивність виконання розрахунків. У разі потреби принтер чеків можна інтегрувати із системою бухгалтерського обліку на складах, у гіпермаркетах і роздрібних магазинах, готелях та хостелах, службах доставки, мережі офісів продажу тощо.
  • POS-термінали (друга назва — точки продажу) ініціюють проведення переказів із платіжних дебетових і кредитних карток клієнта за придбані товари чи виконані послуги. Вони також можуть використовуватися для видачі готівки, отримання додаткової інформації та виконання інших розрахункових операцій.

Усе обладнання в каталозі інтернет-магазину ID-SHOP — це на 100% оригінальна продукція, що має офіційне походження та гарантію від виробника. Завдяки пристроям для автоматизації ви значно підвищите показники продуктивності продажів, створите комфортні умови для робітників підприємства та клієнтів, а також мінімізуєте вплив людського фактора на результати роботи.

Щоб купити обладнання для автоматизації торгівлі, зокрема термінали збору даних, зробіть замовлення на сайті ID-SHOP або зверніться до менеджера, який допоможе підібрати модель пристрою відповідно до потреб бізнесу та наявного бюджету. У магазині пропонуються зручні варіанти оплати й доставки, кваліфіковане встановлення та налаштування, регулярні акції та знижки на популярні позиції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *