Що враховувати при покупці кондиціонера?

Що враховувати при покупці кондиціонера?

Коли погода стає спекотною, думки звертаються до охолодження. Для тих, хто не має можливості встановити центральну систему кондиціонування, рішення купити кондиціонер настінний може стати недорогою та енергоефективною альтернативою для охолодження однієї або двох кімнат. Варто також розуміти, що кондиціонер може бути використаний і для забезпечення тепла в приміщенні, адже має режим нагрівання повітря.

Серед найпопулярніших брендів сьогодні можна виділити наступні:

  • Cooper&Hunter.
  • LG.
  • OLMO.
  • Samsung та інші.

Отож, читайте далі, щоб дізнатися, які фактори слід враховувати при покупці кондиціонера.

Шукайте енергозберігаючі моделі

Нові кондиціонери, сертифіковані Energy Star, поставляються з кращими ізоляційними матеріалами і більш чіткими інструкціями, які допоможуть вам забезпечити хорошу герметизацію навколо блоку, мінімізуючи витоки.

Що враховувати при покупці кондиціонера?

Зверніть увагу на шум

Моделі, які отримали оцінку «Відмінно» або «Дуже добре» в популярних тестах шуму, настільки тихі, що єдиний звук, який ви можете почути — це робота вентилятора. Кондиціонери, які отримали задовільну оцінку за рівень шуму, можуть заважати сплячим людям, коли встановлені на низькому рівні, і відволікати всіх, коли встановлені на високому рівні.

Встановіть його правильно

Переконайтеся, що ваш віконний блок встановлений рівно, щоб він правильно стікав. І відсуньте будь-які пристрої, що генерують тепло, такі як телевізор або лампа, подалі від блоку. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з порадами в Інтернеті щодо встановлення кондиціонера.

Можливо, ви орендуєте квартиру? В такому випадку вам доведеться зробити деякі додаткові кроки, наприклад, отримати дозвіл від орендодавця, перш ніж встановлювати кондиціонер у вашій квартирі.

Перевірте розташування фільтра

Переконайтеся, що ви можете легко отримати доступ до фільтра для очищення, що ви будете робити часто, щоб підтримувати пристрій в ідеальному стані.

Що враховувати при покупці кондиціонера?

Інтелектуальне охолодження

Деякі кондиціонери стали розумнішими, що дозволяє контролювати та регулювати їх зі смартфона. Можливо, ви навіть зможете підключити їх до інших охолоджувальних пристроїв у вашому домі.

Слідкуйте за гарантією

Деякі кондиціонери мають більш тривалі гарантії, ніж інші. Купуючи новий пристрій, перевірте інформацію на веб-сайті виробника та запитайте продавця про гарантію на марку та модель, яку ви плануєте придбати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *