Підлогові кулери для офісу та дому

Підлогові кулери для офісу та дому

Один з найпопулярніших видів обладнання для розливу питної води з бутлів — підлогові кулери. Вони зручні у використанні та мають багато корисних функцій. Саме на останніх варто зосередити увагу. Розбираємося, як правильно вибирати підлогові кулери для води

Для дому

Оптимальним варіантом буде модель із нижнім завантаженням. Вона потребує обов’язкового підключення до розетки, але не змушує користувачів підіймати важкі предмети на значну висоту. У разі потреби ви можете просто підкотити пляшку та підняти її — зробити це доволі легко. 

Для дому підходять порівняно прості кулери для води з мінімальним набором функцій, адже у вас під рукою завжди є чайник і холодильник. Завдяки цьому доступні моделі з малим енергоспоживанням, які допомагають оптимізувати витрати на комунальні послуги. 

Водночас пропонується і досить цікаве обладнання для домашнього використання. Кулерова Funky Company реалізує техніку, яка взагалі не потребує купівлі бутлів. Такі кулери мають вбудовану осмотичну установку. Вони підключаються безпосередньо до водопроводу — їхні фільтри очищують рідину від важких металів, токсинів і надлишку мінеральних речовин. 

Для офісу

У корпоративній сфері великий попит мають кулери для води з верхнім розташуванням бутля. Такі моделі коштують дешевше, адже позбавлені насосів — рідина подається до кранів самопливом. Важливою особливістю обладнання для офісу є наявність функцій нагрівання та охолодження. Це дає можливість готувати будь-які напої без додаткової техніки. 

Окрім того, кулери для офісу повинні відповідати таким вимогам:

  • оснащуватися кранами, що натискаються склянками, — з міркувань гігієни;
  • забезпечувати легкий доступ до з’єднувальних трубок для їх чищення;
  • мати корпус із міцного ударостійкого матеріалу, що добре піддається дезінфекції. 

Для фронтофісів, у яких приймають клієнтів і ділових партнерів, часто купують кулери преміумкласу. Вони оснащуються термоелектричними системами охолодження та нагрівання, що працюють майже безшумно й не заважають вести тиху розмову. 

У таких моделях зустрічаються і досить екзотичні функції, такі як газифікація чи озонування води, стерилізація та оброблення посуду ультрафіолетовим випромінюванням. Ці пристрої мають елегантний дизайн, а тому чудово поєднуються зі стильним інтер’єром офісу. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *