Переваги та різновиди кабелю HDMI

Переваги та різновиди кабелю HDMI

Передавати аудіо та відео сигнал, без втрат та перешкод, просто за допомогою кабеля HDMI. Саме цей різновид кабельної продукції використовується для з’єднання цифрової апаратури, під’єднання компонентів системи домашнього кінотеатру. 

Причини обрати HDMI кабель

Під’єднання цифрової техніки за допомогою кабелю HDMI дає такі переваги: 

 • можливість передавати аудіо та відео сигнал через один дріт; 
 • підтримка стандартів Deep Color, HDTV, HDR, котрі дозволяють насолоджуватися високоякісною картинкою;
 • сполучені компоненти аудіо та відео системи можуть конфігурувати налаштування для оптимальної роботи; 
 • можливість передачі сигналу 4К.

За допомогою HDMI кабеля можна під’єднувати цифрові фотоапарати, відеокамери, ігрові консолі, домашній кінотеатр, програвачі Blu-ray та Ultra HD.

На що звертаємо увагу при виборі кабелю? 

Один з важливих критеріїв, котрими керуємося при підборі потрібної продукції — довжина. Під’єднувати техніку важливо таким чином, щоби кабель не був у натягу, необхідний невеликий запас. Проте згідно стандартів, довжина кабелю не повинна перевищувати 10 метрів, інакше можуть виникати спотворення та загасання сигналу.

Щоби організувати під’єднання до 20 метрів, варто обирати кабель HDMI з маркуванням XL. Також цю проблему можна розвязати використанням кабелю «вита пара», але для цього потрібно встановлювати додаткову розетку біля техніки. 

Якщо вам потрібен кабель для внутрішнього проведення, тоді оптимально буде обрати дріт класу захисту CL2 або CL3. Така продукція витримує напругу 150 або 300 Вт.

З чого складається кабель HDMI? 

Щоби краще зрозуміти принцип роботи кабелю, розглянемо його структуру: 

 • провідники, скручені в тонкі жили – по ним передається сигнал та дані; 
 • екран з алюмінієвої фольги; 
 • мідне обплетення; 
 • в деяких моделях додається ще шар текстильного обплетення. 

Щоби захистити штекери від окислення та впливу перешкод, на їхню зовнішню сторону наносяться напилення з різних металів. 

Розповсюджені стандарти HDMI

Найпоширенішими вважаються такі типи:  

 • Standard;
 • High Speed;
 • Premium High Speed;
 • Ultra High Speed.

Standard — універсальний кабель, котрий підходить до більшості телевізорів та цифрової техніки. Цей кабель забезпечує передачу сигналу Full HD з роздільною здатністю1080i. 

HDMI кабель MT-Power Silver HDMI-HDMI 0.8m, v2.0, 3D, UltraHD 4K

High Speed — стандарт для під’єднання до телевізора з підтримкою 4К, з розгорткою 30 кадрів за секунду. 

Premium High Speed — стандарт преміумкласу, котрий може передавати потік відео даних з роздільною здатністю до 4К, з частотою оновлення не більше 60 Гц

Ultra High Speed — такий стандарт використовують для під’єднання до пристроїв, що підтримують стандарт 4К та частоту оновлення до 120 Гц. Також такий кабель можна використовувати для трансляції відео 8K з частотою 60 Гц.

В інтернет-магазині ShowTime ви зможете обрати HDMI кабель з доставкою замовлення в будь-яке місто. Працівники магазину допоможуть визначитися з оптимальною модифікацією кабелю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *