Аксесуари для гаджетів: як обрати якісний аксесуар? ТОП порад

Аксесуари для гаджетів: як обрати якісний аксесуар? ТОП порад

Нам складно уявити своє життя без мобільного телефона, планшету чи іншої електроніки. Адже, це частина нашого сьогодення і дає нам можливість жити з комфортом. Але будь-який смартфон, ноутбук чи інший пристрій потребує якісних аксесуарів. Як же їх обрати? Даємо відповіді на найпоширеніші питання.

Які існують аксесуари для електроніки?

Девайси для мобільних телефонів чи інших приладів бувають різними. Вони можуть бути універсальними або виготовлені під кожну конкретну модель. Для того, щоб придбати дійсно хороші речі, варто знайти найкращий магазин мобільних аксесуарів — адже від місця купівлі може залежати багато важливих моментів.

В цілому засоби для дрібної електроніки можна розділити на кілька груп:

 • Засоби для підзарядки. Це може бути як стандартний зарядний пристрій, так і Power Bank, який є дуже корисним в авто, в польових умовах або тоді, коли немає електроенергії.
 • Засоби для захисту: чохол, скло, плівка, протиударні бампери.
 • Спеціальні засоби – це гарнітура для зручного застосування в автомобілі, тримачі, які допоможуть зафіксувати телефон, навушники, додаткові карти пам’яті, селфі-палки, насадки на об’єктив, інста-штативи з  підсвіткою, USB, сплітер та ін.

На що звернути увагу при виборі аксесуарів?

Перше, на що потрібно звернути увагу – це ціна. Орієнтуйтесь на власний бюджет. До того ж, найкраще підбирати аксесуари суто під марку вашого приладу. Тобто купувати тільки те, що необхідно саме вашому приладу. Але можна й придбати універсальні аксесуари. Радимо це робити лише в спеціалізованих магазинах. Бо якщо вам вони не підійдуть, то їх можна буде легко повернути.

З усіх новітніх мобільних технологій, що існують на сьогодні, чи не найбільша увага приділяється бездротовим навушникам. Це аксесуар, який зараз напевно є в кожного, чи принаймні кожен хотів би його придбати. Тож пропонуємо розглянути цей витвір сучасності більш детально та дамо кілька дієвих порад щодо його вибору.

Як обрати бездротові навушники?

Ці навушники стали справжнім трендом, адже вони дуже зручні у користуванні. Під час вибору насамперед потрібно зрозуміти, для чого саме вони вам потрібні: для того, щоб слухати музику, щоб грати в ігри чи для інших функцій.

Якщо ви вирішили купити бездротові навушники, то варто розуміти, що вони діляться на:

 • Внутрішньоканальні – такі навушники мають амбушури. Працюють за принципом беруш. Вони повністю захищають від зовнішнього шуму. Найчастіше амбушури виготовлені із силікону. Вони мають середній рівень шумоізоляції. Також можна придбати додатковий комплект амбушур.
 • Вкладиші. Вони не мають амбушур. Їх потрібно просто вставляти у вуха. Ними зручно користуватися під час бігу або інших занять. Але у шумних місцях вони майже марні.
 • TWS-навушники – це внутрішньоканальні навушники. Вони складаються з окремих елементів, а також синхронізуються один з одним.

Існують окремі види бездротових навушників, які призначені спеціально для ноутбуків. Вони бувають:

 • Накладні – дуже зручні, їх добре використовувати вдома, в метро, на вулиці. Досить хороші для тих, хто ще не знає, які навушники обрати. Дуже стильні, зручні і якісні.
 • Повнорозмірні – повністю закривають вуха, забезпечують чудову якість звучання. Їх можна використовувати для тренувань, вдома, для роботи, під час праці з професійною технікою.

Коли обираєте навушники до телефону, то зверніть увагу на їх характеристики. А лише потім дивіться на самі навушники. Адже вигляд зовні не має відношення до якості звучання. Такі аксесуари мають забезпечувати:

 • Звукоізоляцію. Хороші вакуумні навушники повністю ізолюють вас від звуків. Але вони можуть бути небезпечними на вулиці, адже ви можете не почути сигнал автомобіля, наприклад.
 • Автономність. На навушниках має бути написано, скільки вони можуть працювати без підзарядки. Але насправді від того, що пишуть потрібно віднімати ще 20%.
 • Якість мікрофону. Вам потрібен хороший мікрофон, щоб вас чули. Інколи потрібно обирати: чи зовнішня краса, чи хороший звук.
 • Аудіо. Звук повинен бути якісним та чистим, інакше може виникнути перевтома і навіть головний біль. Частота діапазону має бути 20-20000 Гц. Саме це зручно для людського вуха. Опір для мобільних пристроїв повинен бути 16-32 Ом.
 • Подивіться, чи можна буде користуватися навушниками коли розрядиться акумулятор.
 • Вага. Максимум навушники можуть важити 300 грам, інакше вони будуть тиснути на голову.
 • Регулятор гучності. Якщо він є, то вам не треба буде лізти у кишеню за телефоном.

Обираючи аксесуари для електроніки, пам’ятайте, що вони повинні бути практичні, не надто дешеві (бо це часто є свідченням підробок) і повністю відповідати вашим потребам. Дотримуючись вищеперелічених порад та зупинивши свій вибір на надійному продавцю товарів для дрібної електроніки, ви точно зможете обрати хороший аксесуар і не шкодувати про свій вибір ні на мить!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *